Kaszubska Zorza - Nagłówek

O nas

Naszą misją jest przekazywanie i doskonalenie u dzieci i młodzieży umiejętności ubogacających i czyniących ciekawszym ich dorosłe życie. Wierzymy, że przyroda, obcowanie ze zwierzętami i sport w duchu fair play są ogromnymi wartościami i wspólnie z naszymi kursantami chcemy je rozwijać. W naszym przekonaniu nie ma piękniejszych dziedzin życia niż jeździectwo, żeglarstwo, paralotniarstwo i survival, chcemy przybliżyć Wam te sporty i wspólnie z Wami realizować nasze pasje.

Właścicielką firmy jest Anna Głuszkiewicz z wykształcenia filolog rosyjski z zamiłowania jeździec i żeglarz realizująca się jako zawodnik, sędzia i szkoleniowiec sportów jeździeckich posiadająca duże doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Kadrę Kaszubskiej Zorzy tworzą wykwalifikowane osoby, które potrafią zjednać sobie szacunek i przyjaźń uczestników oraz znajdują wspólny język z młodzieżą i dziećmi. Prowadząc działalność współpracujemy z wyspecjalizowanymi i sprawdzonymi podmiotami zapewniającymi najwyższy standard i profesjonalizm w realizacji zadań.